Informatikai asszisztens

Date: 6 Sep 2024

Location: Törökszentmiklos, HU, 5200

Company: CLAAS

Cég: CLAAS Hungaria Kft.
Helyszín: Törökszentmiklos
Kezdés dátuma: 01/10/2024
Szakmai szint: Professionals
Megpályázandó szakterület: IT

A CLAAS Hungária Kft. 1997-ben alakult, Magyarország legnagyobb mezőgazdasági gépgyártója, valamint a CLAAS Csoporton belül a kombájn-vágóasztalok és vágóasztal-szállítókocsik kompetencia központja. Budapesttől dél-keletre, törökszentmiklósi telephelyünkön közel 800 dolgozónak kínálunk biztos munkahelyet.

Your role in our team:

  • Rendszergazdai feladatok Windows környezetben.
  • Standard PC-k, laptopok, táblagépek, szkennerek üzemeltetése.
  • Standard szoftverek installálása, frissítése.
  • Standardizált rendszer üzemeltetése.
  • Nyomtatók felügyelete.
  • A végfelhasználók hardver/szoftver támogatása.
  • Használt informatikai rendszerekkel (hardware/software) kapcsolatos szolgáltatás.
  • Ticketrendszer használata (ServiceNow).
  • Hálózati eszközök üzemeltetése.

Your profile:

  • Mérnökinformatikus végzettség.
  • Hasonló területen szerzett minimum 3-5 év tapasztalat.
  • Megbízható, pontos, önálló munkavégzésre képes ugyanakkor jó csapatjátékos.
  • Magabiztos angol nyelvtudás.
  • Precizitás.
  • Kreativitás és innováció.
  • Csapatszellem.

Your benefits:

•    Magas színvonalú nemzetközi technikai hátteret biztosítunk.
•    Nemzetközi, multikulturális szervezet része lehet.
•    Szakmailag kiemelkedő informatikai csapat várja.
•    Folyamatos, egyénre szabott fejlődési lehetőségek állnak rendelkezésre.
•    Kiemelkedő béren kívüli juttatási csomag.

Várjuk jelentkezését!

Az Ön kapcsolattartója a CLAAS Toborzási Csapatnál

Péter Dániel Buday

CLAAS Hungaria Kft.

(+36) 30 461 3039

Itt izgalmas részleteket ismerhet meg családi tulajdonban álló cégünk munkájának nemzetközi világáról:
Instagram | LinkedIn